Dezydery powrócił na YouTube i opublikował swój debiutancki minialbum

Dezydery powrócił na YouTube i opublikował swój debiutancki minialbum

Dezydery (1,08 mln subskrypcji), znany niegdyś szerszej publiczności jako Masterczułek, już lata temu skończył swoją przygodę z regularnymi publikacjami na YouTube. W zapomnienie odeszły także wszystkie gamingowe serie twórcy, który od tego czasu sporadycznie publikował filmy związane z muzyką. Dziś jednak Dezy postanowił powrócić i to z nie byle jaką wiadomością.


Przez ostatnie 2 lata, Dezydery na swoim kanale opublikował jedynie 8 materiałów. Wszystkie z nich związane były z muzyką, która od samych początków kanału była bliska twórcy, a jego artystyczny talent i kreatywne podejście do filmów doceniali także widzowie. Tak m.in. "Rapowanie bez używania litery A" osiągnęło ponad 2,5 miliona wyświetleń.Od czasu "Hot16Challenge 2" na kanale Dezego przez niemal pół roku nic się nie działo, choć widzowie z niecierpliwością czekali na kolejne publikacje. Sytuacja zmieniła się w październiku, gdy Dezy wrzucił serię kilkunastosekundowych i tajemniczych filmów. Na ich rozwiązanie musieliśmy czekać do dziś, o czym kilka dni temu twórca wspomniał na swoim Twitterze pisząc: "Chyba 2.12 Nie1 3!". Fani od razu zorientowali się, że już drugiego grudnia możemy spodziewać się trzech nowych piosenek.

Tak też się stało, a trzy zupełnie nowe utwory trafiły dziś na kanał Dezyderego. Dwie z nich w wersji audio, a jedna wraz z teledyskiem. Klip do utworu "Cisza w Lesie!" możecie obejrzeć poniżej:Wraz z publikacją utworów, Dezy podzielił się premierą swojej debiutanckiej EP'ki. Minialbum "Chyba" zawierający trzy piosenki autorstwa Dezyderego możecie już teraz przesłuchać na wszystkich platformach streamingowych.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.