Okładka z Deynn bije rekordy nakładu!

Okładka z Deynn bije rekordy nakładu!

Zastanawialiście się kiedyś jak wielką moc ma Internet? Ogromną! I właśnie kilka dni temu dowiedli tego obserwatorzy naszej Deynn. Zobaczcie sami czego udało się dokonać Maricie dzięki jej wiernym fanom.
Deynn uwielbia powtarzać, że ten rok jest jej rokiem. Nie robi tego bez powodu, ponieważ odkąd tylko wkroczyliśmy w ten 2017 fit blogerka zaskakuje nas coraz to bardziej, zyskuje coraz większy rozgłos i wszędzie jest jej pełno. Ostatnio wylądowała na pierwszej stronie kultowego, znanego w całej Polsce magazynu Joy, a więcej konkretnych informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ. Pojawienie się na okładce takiego czasopisma samo w sobie jest wielkim wyróżnieniem, więc Marita od samego początku cieszyła się na myśl o tym, że ludzie będą mogli kupić gazetę z jej wizerunkiem i wspominała o tym wielokrotnie na swoich portalach w mediach społecznościowych. Żeby jednak było ciekawiej, okazało się, że samo pojawienie się na okładce nie było końcem dobrej passy Deynn. Dosłownie pare dni po trafieniu czasopisma do sklepów blogerka została poinformowana o tym, że ostatni numer magazynu, w którym wystąpiła, sprzedaje się w rekordowym tempie i po raz pierwszy w historii redakcja musiała zadbać o dodruk kolejnych 20 tysięcy sztuk tej gazety.

 
O tym niesamowitym newsie Marita postanowiła się podzielić na swoim Instagramie i tym samym przyciągnęła tak kosmiczną liczbę widzów, że w dwie minuty oglądało ją ponad 20 tysięcy osób, a z chwili na chwilę statystyki wzrastały. Po części tej transmisji Maricie udało się uzyskać upragniony milion obserwatorów na Instagramie, a więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Gratulujemy Deynn tak niebywałych osiągnięć i wierzymy, że to dopiero początek.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.