Wielka afera z Deynn i Majewskim w roli głównej! To ich koniec?

Wielka afera z Deynn i Majewskim w roli głównej! To ich koniec?

Tak gorąco w polskim internecie nie było już dawno! Wielka afera dotycząca Marity Sürmy znanej pod nazwą Deynn i jej partnera - Daniela Majewskiego, obiega sieć w niesamowitym tempie. Komentują ją znane osobistości, fani odwracają się od pary celebrytów, a firmy wygaszają z nią współpracę! To jednak nie wszystko. O co we wszystkim chodzi? Co będzie dalej? 


Deynn i Majewski to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych par w całym polskim internecie. Marita (1,1mln obserwujących) i Daniel (572tys. obserwujących), raz po raz spotykali się z większą falą krytyki, która dotyczyła ich kontrowersyjnych  zachowań. Głównie komentowane były sytuacje, które spotkały fanów w życiu rzeczywistym czy chociażby reakcje pary na jakiekolwiek negatywne komentarze. Marita i Daniel często nie przyjmowali do siebie krytyki, która napływała ze strony internautów. Wszelkie negatywne komentarze były nieraz przez nich usuwane, a użytkownicy banowani. W internecie znalazła się grupa osób, która postanowiła regularnie przedstawiać i rozprzestrzeniać nieprzyjemne fakty czy wpadki pary. Tak powstał profil "mówiący całą prawdę o Deynn" pod nazwą @deynnps na Instagramie. W krótkim czasie zebrał on dziesiątki tysięcy obserwujących, których łączyło podobne, wyśmiewające podejście w stosunku do Marity i Daniela. Teraz profil ten ma ręce pełne roboty. Dlaczego?

Powodem tym jest fakt udostępnienia niezwykle nieprzyjemnego dla Deynn i jej partnera wpisu na jednorazowym blogu, który został założony przez... siostrę Marity - Klaudię. Siostra celebrytki przedstawiła prawdę na temat jej prywatnego życia, relacji z Maritą oraz jej podejścia do córki - małej Natalki. Klaudia odważyła się napisać wszystko co wydarzyło się przez ostatnie miesiące, które zdecydowanie nie należały do łatwych. Jak się okazało, przez konflikt sióstr, na wszystkim ucierpiała najbardziej 10-letnia Natalka, która wraz z Klaudią przeszły  wiele nieprzyjemnego. Nie doczekały się także pomocy od Deynn, a wręcz przeciwnie, spotkały się z jej aroganckim zachowaniem. We wszystko wdał się ostatecznie także partner Marity - Daniel Majewski. Finał okazał się niesamowicie przykry, co skłoniło Klaudię do napisania prawdy na temat znanej siostry. Cały oryginalny wpis, o którym piszemy wyżej, przeczytacie klikając tutaj. To w nim znajdują się także wszystkie screeny konwersacji pomiędzy Maritą, a Klaudią. Oto jeden z nich:Wspomniany już wcześniej profil @deynnps, szybko nagłośnił sprawę, docierając do największych mediów i znanych osobistości w Polsce. Na ich instagramie chwilę później pojawiło się także wideo, które poniekąd dowodzi stosunku pary do Natalki.
Sprawę od razu skomentowała Marita, która do niczego się nie przyznała, zaprzeczając prawdziwości słów siostry. Wszyscy wiedzieli jednak, że jest inaczej. Afera zaczęła nabierać tempa, a skomentowała ją m.in. Maffashion czy Ewa Chodakowska.

Nie zabrakło także głosu ze strony YouTuberów. Sprawę jako jeden z pierwszych skomentował na swoim instagramie Boxdel, który nie dowierzał w to co się wydarzyło. Kilka dni później postanowił opowiedzieć o wszystkim na swojej transmisji na żywo, na której nie szczędził słów na Deynn i przedstawił dwie możliwe teorie na temat całej afery.Sprawa została skomentowana także krótko przez Serafina czy przez Mateusza Spysińskiego, który z Danielem Majewskim miał niegdyś do czynienia, kiedy to celebryta groził mu pozwem na 300 tysięcy złotych, za jeden z materiałów na YouTube. Afera stała się także jednym z tematów najnowszego vloga duetu Fit Lovers, którzy postanowili jednak nie komentować szerzej sprawy, a jedynie zastanowić się każdemu nad tym co się wydarzyło.

Po kilku dniach od pojawienia się wpisu i wielkiej burzy w sieci, od pary odwrócili się nie tylko najwierniejsi fani, ale i współpracujące z nią firmy. To one na swoich oficjalnych mediach przeprosiły wszystkich za niedogodności i poinformowały o zerwaniu wszelkich stosunków z Deynn. Podobnie postąpił Dominik Borkowicz - manager pary odpowiedzialny za "qlture-events", które jeszcze niedawno prowadziło Maritę i Majwewskiego. Nazwiska celebrytów zniknęły jednak z oficjalnej strony agencji.

Jesteśmy ciekawi co wy sądzicie o tym co działo się przez ostatnie dni wokół Marity i Daniela. Piszcie swoje zdanie na ten temat w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.