Deynn i Majewski otworzyli własną fundację!

Deynn i Majewski otworzyli własną fundację!

Para Deynn i Majewski to prawdopodobnie najpopularniejsza para w polskim internecie. Wczoraj znani influencerzy poinformowali o otwarciu własnej fundacji!


Fundacja Marity i Daniela Majewskich nosi nazwę "Unicorn" i niesie pomoc wybranym organizacjom. Na ich oficjalnej stronie internetowej znajdziemy różne cele charytatywne, otrzymamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania oraz przekażemy wybraną kwotę na dany cel.
Pierwszą z organizacji, która otrzymała pomoc została "Ekostraż" - wrocławska inicjatywa niosąca pomoc zwierzętom domowym i dzikim. Cel wynoszący 100 tysięcy złotych został zebrany w nieco ponad 24 godziny!
Fundacja Unicorn stawia dopiero pierwsze kroki, a już osiągnęła niesamowite wyniki! Obserwujący znanej pary docenili ich zaangażowanie w dobroczynne cele i pochwalili wykorzystanie swoich ponadprzeciętnych zasięgów. Mamy nadzieję, że fundacja będzie dalej się rozwijała, a zebrana kwota to dopiero początek wsparcia, które zostanie przekazane do organizacji czyniących dobro.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.