Dem prowadzącym nowej serii na kanale Samsung Polska!

Dem prowadzącym nowej serii na kanale Samsung Polska!

Ostatnio coraz częściej w mediach widzimy twarze znane nam z polskiej sceny YouTube. Dużo firm, a ostatnio szczególnie te zajmujące się telefonią komórkową, chętnie zaprasza internetowych twórców do wzięcia udziału w swoich kampaniach. Najświeższym takim przykładem jest nowa kampania Samsung Polska, której twarzą został Jakub Dębski, szerszej publiczności znany jako Dem.


"Studio Konesera" bo tak nazywa się nowa seria na kanale Samsung Polska, to krótkie filmiki talk-show, w których Dem rozmawia z różnymi ciekawymi personami. Tematyka odcinków kręci się, jak nie trudno się domyślić, głównie w okół sprzętu firmy Samsung, aczkolwiek forma całej kampanii zrobiona jest na tyle fajnie, że oglądając to nie sposób jest potraktować to jako zwykłą, reklamę. Osobiście wygląda mi to trochę na lekką inspiracje zagranicznego programu "Between Two Ferns" prowadzonego przez Zacha Galifianakis'a, który zresztą aparycją przypomina nieco Dema.

W pierwszym odcinku, który jak na razie zdobył największą popularność, wystąpił piłkarz Reprezentacji Polski- Grzegorz Krychowiak. Możecie zobaczyć go poniżej:Na chwilę obecną na kanale Samsung Polska opublikowane zostały 3 odcinki programu i zdają się być zrealizowane równie fajnie co pierwsza odsłona kampanii. Poza naszym defensywnym pomocnikiem, w fotelu na przeciw Dema zobaczymy Adama Woronowicza i Jarosława Boberka. Oba materiały możecie zobaczyć tutaj:


A wy co sądzicie o formie w jakiej została zrealizowana kampania? Czy waszym zdaniem, Dem dobrze sprawuje się w roli prowadzącego? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl