DeeJayPallaside zapowiada spore zmiany na kanale

DeeJayPallaside zapowiada spore zmiany na kanale

DeeJayPallaside poinformował, że jego kanał jest obecnie w procesie re-brandingu. Twórca ogłosił nowy harmonogram publikacji filmów oraz zapowiedział, iż już niedługo będziemy świadkami premier intrygujących projektów.


DeeJayPallaside ma głowę pełną pomysłów - tak przynajmniej twierdzi w najnowszym filmie informacyjnym. Influencer postanowił rozruszać kanał i zadbać o regularność treści się tam pojawiających. Na jakie zatem zmiany muszą przygotować się widzowie Daniela?

Przede wszystkim w każdą niedzielę o godzinie 10:00 publikowany będzie lifestyle'owy vlog, odbiegający od "mrocznej" tematyki kanału. Twórca ukaże ułamek swojego prywatnego życia, opowie ciekawe historie i odpowie na pytania swoich odbiorców.We wtorki nie zabraknie porannej i popularnej serii "6:30", gdzie DeeJayPallaside podejmować będzie przeróżne tematy. Czwartki upłyną z kolei pod znakiem "Maratonów filmowych" - po wbiciu określonej liczby polubień pod jednym filmem opublikowany zostanie kolejny.

Na pierwszy i ostatni piątek miesiąca Daniel zaplanował tzw. "film z miejscówki". DeeJayPallaside raz w miesiącu będzie publikował także "straszną historię" z YouTuberem. Twórca zapowiedział dodatkowo publikacje filmu Q&A, a o pytania poprosił widzów w najnowszym filmie na kanale.

 

 

Cieszycie się z powrotu regularnych publikacji na kanale Żiżeja? Dajcie znać!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.