Rekord oglądalności transmisji na polskim YouTube pobity!

Rekord oglądalności transmisji na polskim YouTube pobity!

DeeJayPallaside od kilku dni próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczego klauna z Koszalina. Sprawa jest bardzo głośna, ponieważ próbę odpowiedzenia, kto tak naprawdę za nią stoi podjęło również kilku większych YouTuberów, takich jak Boxdel czy Medusa. To właśnie ta zagadka sprawiła, że Żiżej pobił rekord oglądalności, przekraczając próg 100 tysięcy widzów!


Ten tydzień przyniósł wiele ciekawych spraw dotyczących YouTube. Między innymi rozwijający się konflikt Wardęgi z Guralem, czy sprawa klauna z Koszalina. To właśnie ten drugi temat sprawił, że DeeJayPallaside ma co świętować. Dzisiaj około godziny 22:00 padł polski rekord widzów na streamie. Od teraz należy on do Żiżeja i wynosi nieco ponad 108 tysięcy osób! Tak wielka ilość widzów śledzi właśnie rozwiązywaną przez Daniela, a także Boxdela, Medusę i Tomka ze Spotted Koszalin zagadkę. Tajemniczy klaun podsyła coraz nowsze zadania, które mają przybliżyć YouTubera i jego widzów do zdobycia wiedzy, kim tak naprawdę jest przybrana postać.

DeeJayPallaside bardzo ucieszył się z takiego osiągnięcia, jednak był zbyt zajęty rozwiązywaniem kolejnej tajemnicy, by powiedzieć coś więcej na ten temat. Tak wielki rekord nie będzie łatwy do pobicia w najbliższym czasie. Poprzedni należał do Boxdela i wynosił 65 tysięcy widzów. Został ustanowiony przy okazji komentowania sytuacji dotyczącej Żiżeja na IEM oraz zakończenia związku Isamu i Ukrainki. Od teraz jednak pierwsze miejsce należy do Daniela i wynosi ponad 100 tysięcy widzów:


Wcześniejszy rekord należał do Boxdela, wynosił 65 tysięcy osób i został pobity na początku tego miesiąca podczas rozmowy na żywo z Isamu! Więcej przeczytacie o tym klikając tutaj.


Aktualnie live prowadzi również Boxdel, który zamierza się skontaktować z Żiżejem, by wspólnie rozwiązać zagadkę. Sprawa na tyle interesuje widzów, że ogromna ilość oglądających, przekraczająca 100 tysięcy, stale się utrzymuje. Jak na razie nie zapowiada się, by sprawa klauna została wyjaśniona jeszcze dzisiaj. Padają również liczne podejrzenia, że jest to dokładnie zaplanowana akcja marketingowa. Jest to bardzo możliwe, ponieważ widownia polskiego YouTube'a pamięta tego typu akcję np. od Reserved.Ciekawe czy zagadka dotycząca koszalińskiego klauna zostanie rozwiązana, lecz bardzo możliwe, że do tego czasu będzie przynosić YouTuberom ogromne ilości wyświetleń, być może ustanawiając nowy rekord. Nie pozostaje nam nic poza śledzeniem tej sprawy i oczekiwaniem na ostateczne jej rozwiązanie. Gratulujemy Żiżejowi tak wielkiego osiągnięcia i mamy nadzieję, że jego wysiłek się opłaci i wkrótce poinformuje nas o rozwiązaniu zagadki.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl