Debiut Young Multiego na kanale SB Maffija!

Debiut Young Multiego na kanale SB Maffija!

Multi nie zwalnia tempa i znowu przychodzi do swoich fanów z kolejną nowością! Tym razem Michał gościnnie wystąpił w utworze rapera White'a znanego z grupy SB Maffija. Nie jest to jedyna niespodzianka, którą Young Multi przygotował dla nas w tym tygodniu!
Wszyscy już od jakiegoś czasu czekają na zapowiedziany utwór Young Multiego z Bedoesem. W trakcie oczekiwania na "Diamenty" Michał postanowił zapowiedzieć piosenkę z Merghanim, która planowo miała ukazać się dzisiaj, ale jej premiera została przesunięta na jutro. Wszystko przez nowy utwór White'a z ekipy SB Starter, w którym na refrenie możemy usłyszeć Young Multiego.

Klip do utworu pt. "Kimś" pojawił się dzisiaj o 15:00 na jednym z najpopularniejszych kanałów wytwórni muzycznych w Polsce - SB Maffija, na których teledyski do swoich piosenek publikuje m.in. Białas, Solar, Bedoes czy Beteo, na którego klipie do "Jest Si" mogliśmy kiedyś zobaczyć Michała.Jutro natomiast czeka na nas następny utwór, na którym gościnnie wraz z Young Multim pojawi się Merghani. Ta dwójka już wielokrotnie pokazała, że w duecie świetnie im się pracuje, więc z niecierpliwością czekamy na efekt ich wspólnego dzieła. Teledysk wraz z piosenką usłyszycie już jutro na kanale Multiego.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.