Deadpool 2 ze świetnym nowym trailerem!

Deadpool 2 ze świetnym nowym trailerem!

20th Century Fox właśnie wypuściło najnowszy trailer Deadpoola 2. Sequel hitu z 2016 roku zbliża się wielkimi krokami! 


Nowy trailer to potwierdzenie tego, że druga część Deadpoola może być równie dobra, albo nawet lepsza od "jedynki". Bez zbędnego przedłużania, rozkoszujcie się:Prawdopodobnie najzabawniejszy superbohater z uniwersum Marvela powróci do kin 18 maja. Co ciekawe, jego premiera została przesunięta o 2 tygodnie wcześniej, ze względu na film o Hanie Solo. Jesteśmy ciekawi, co bardziej trafiłoby w gusta, a raczej portfele, widzów, gdyby producenci nie zmienili daty premiery swojego filmu. Klasyka i sentyment w postaci Hana Solo czy świetna jedynka i ogromna popularność Deadpoola?

Na to pytanie trudno jest znaleźć odpowiedź, aczkolwiek od szczęśliwców, którzy mieli okazję uczestniczyć w pokazach przedpremierowych Deadpoola 2, można usłyszeć same pozytywne recenzje. Ba! Wręcz rewelacyjne, jest więc na co czekać.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.