Znamy nową datę premiery Deadpoola 2!

Znamy nową datę premiery Deadpoola 2!

Pierwsza część Deadpoola okazała się wielkim hitem i powiewem świeżości wśród filmów o super bohaterach. Okazuje się, że "bezustny" zabijaka w czerwonym kostiumie pojawi się w kinach wcześniej, niż wszyscy zakładali.


Początkowo sequel Deadpoola miał ukazać się 1 czerwca 2018 roku, jednak ostatnie doniesienie wskazują na to, że film zadebiutuje w kinach dwa tygodnie wcześniej, czyli już 18 maja.

W czwartek dziennikarz Hollywood Reporter doniósł, że wytwórnia Fox przyśpieszyła premierę Deadpoola o 2 tygodnie. Teraz główny bohater filmu Ryan Reynolds potwierdził, że druga część ukaże się 18 maja. Przy okazji pochwalił się takim zdjęciem:Widać na nim, że miecze zostały nazwane na cześć aktorki Bae Arthur znanej m.in. z serialu Złotka.

Jeśli zmiana premiery nie stanowi większego problemu, to poprosimy, aby producent ją przyspieszył o kolejne dwa tygodnie. I kolejne dwa. I kolejne.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.