Dawid Malczyński z własnym kanałem!

Dawid Malczyński z własnym kanałem!

Czasami zdarza się, że w grupie osób tworzącej wspólny kanał na YouTube, ktoś z ekipy prowadzi lub nagle zaczyna prowadzić drugi lub własny kanał, na którym tematyka znacznie odbiega od tego kontentu z którego znamy daną osobę. Na przykład można tutaj wspomnieć Rafała Masnego z Abstra, który prowadzi również „TO JUŻ JUTRO”, czy Dominikę Rozbicką znaną z kanałów Ponki oraz Zajegranie, a przykładów jest znacznie więcej.


Do takich twórców dołączył Dawid Malczyński. Kilka dni temu, a dokładnie 7 września, członkom grupy Hypownicy Marcina przedstawił pewien pomysł. Chodziło o to, że od jakiegoś czasu myślał nad założeniem własnego kanału gamingowo-vlogowego. Pomysł bardzo spodobał się na grupie i cieszył się ogromną aktywnością.
dawid malczynski Dawid Malczyński w roli "Typowego Seby"

Dawid zachęcony przez tak pozytywny odzew postanowił przejąć stary kanał brata „Marcin goes retard” i zacząć publikować tam swoje materiały. Kanał już nazywa się „Dawid Malczyński” i znaleźć możemy na nim kilka starych filmów Marcina. Czekamy z niecierpliwością kiedy pojawią się pierwsze filmy „Seby” - twórca zapowiada, że stanie się to już lada dzień.


Będziecie śledzić nowy kanał Dawida? Uważacie, że powinien prowadzić kanał jako dres? Dajcie znać w komentarzach.


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl