Dawid Malczyński wyjaśnia głośne spotkanie z Tomkiem Olejnikiem

Dawid Malczyński wyjaśnia głośne spotkanie z Tomkiem Olejnikiem

Dwójka tytułowych twórców internetowych ma ze sobą na pieńku już od dłuższego czasu. Kilka dni temu doszło do kolejnego (dosyć poważnego) incydentu z udziałem Dawida oraz Tomka. Pojawiły się pierwsze wyjaśnienia rzucające nieco światła na całą sytuację.


Mowa tu o spotkaniu się Dawida Malczyńskiego i Tomka Olejnika na poznańskim parkingu. Pomiędzy nimi doszło do bójki, o której potem poinformowali za pośrednictwem portali społecznościowych. Problem w tym, że każdy z nich... przedstawił nieco inny obraz konfliktu.

Użytkownicy zaczęli zadawać tysiące pytań odnośnie całej sytuacji - jej przyczyn oraz skutków. Do tych wszystkich próśb o opisanie zajścia postanowił ustosunkować się Dawid Malczyński, który nagrał specjalny materiał na swój kanał YouTube. Zobaczcie co ma do powiedzenia:


Jak możemy wywnioskować z przewagi łapek w górę zostawionych pod powyższym filmem - większość osób stoi po stronie Dawida i to zapewne on będzie miał większą rzeszę kibiców podczas starcia z Tomkiem podczas piątej edycji FAME MMA.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.