Dawid Fazowski zakończył serię z przygód po Afryce

Dawid Fazowski zakończył serię z przygód po Afryce

Dawid Fazowski - twórca kanału "Przez Świat na Fazie", przyzwyczaił nas przez ostatnie miesiące do cotygodniowych materiałów z przygód po Afryce. Filmy, które przez ten czas tradycyjnie pojawiały się w niedzielę w południe, tym razem pokazywały historię YouTubera po zachodniej części kontynentu. Seria dobiegła jednak końca i to w niezwykle ciekawy sposób!


Fazowski swoją nową podróż rozpoczął we wrześniu 2019 roku, kiedy to YouTuber ruszył z rodzinnego miasta w kierunku Gibraltaru, by stamtąd dostać się drogą morską do Afryki. Nowy sezon przygód rozpoczął się jednak dopiero w grudniu, wraz z publikacją pierwszego filmu. Przez te pół roku, twórca niemal co każdy weekend, dzielił się z widzami jednym odcinkiem serii. Tym sposobem, nowy sezon liczy łącznie blisko 30 odcinków. W tę niedzielę na kanał trafił ostatni z nich. Mimo tego, że podróż odbywała się po zachodniej części Afryki, twórca na koniec przygody, postanowił odwiedzić szczególne miejsce - Bliski Wschód, a dokładniej Syrię, która ucierpiała w ostatnich latach w wielu konfliktach, do których doszło na terenie państwa. Zachęcamy was do zapoznania się z najnowszym materiałem kończącym sezon, jak i z poprzednimi filmami Fazowskiego.Cała seria jest z pewnością wielkim osiągnięciem dla Dawida, ale także dla jego kanału. YouTuber podczas publikacji odcinków nowego sezonu przekroczył bowiem próg 400 tysięcy widzów, opublikował setny odcinek na swoim kanale, a także jego dwie wcześniejsze publikacje, przekroczyły milion wyświetleń. Gratulacje!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.