Dawid Fazowski wydaje własną książkę

Dawid Fazowski wydaje własną książkę

Kanał Przez Świat na Fazie subskrybuje już pół miliona osób! Z tej okazji, Dawid Fazowski postanowił podzielić się z widzami ważną wiadomością. YouTuber skończył bowiem pisać własną książkę, a dziś zapowiedział jej oficjalne wydanie oraz wystartował z preorderem. 


Faza o pomyśle dotyczącym książki mówił już od 2016 roku, a od wielu miesięcy m.in. na jego instagramie mogliśmy dowiadywać się o postępie prac nad jej pisaniem. Jak dziś się dowiedzieliśmy, "PINGWINY WÓDKI NIE PIJĄ" jest nieopowiedzianą do tej pory historią Dawida z jego pierwszej podróży do Ameryki Południowej. Fazowski w książce opisał historie, z którymi wcześniej nie chciał dzielić się publicznie lub były nieodpowiednie do publikacji na YouTube.Książka Fazy dostępna jest od dziś w preorderze na stronie przezswiatnafazie.pl, a jej wysyłka ma mieć miejsce w grudniu tego roku, a dokładniej w okresie przedświątecznym. Wszystkie książki zakupione w preorderze zostaną dodatkowo podpisane przez autora.

Jak informuje Dawid, wszelkie zyski z jej sprzedaży mają zostać przeznaczone na rozwój projektu "Fazolandia", o którym YouTuber niegdyś wspominał w swoich materiałach.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.