Dawid Fazowski wraca do kraju i planuje nową podróż

Dawid Fazowski wraca do kraju i planuje nową podróż

Kilka tygodni temu Dawid z kanału "Przez Świat na Fazie" rozpoczął swoją kolejną podróż, tym razem na wschód Europy. Ta jednak nie potrwała długo i z pewnych powodów YouTuber jest już w drodze powrotnej do kraju. Oto dlaczego tak się stało.


Dawid Fazowski na wschód wyruszył wraz swoją byłą już partnerką - Sandrą. W czasie podróży jego towarzyszka postanowiła wrócić do Polski, a o zakończeniu związku twórca poinformował publikując długi wpis na swoim facebookowym profilu. Po pewnym czasie, prawdopodobnie w związku z nieprzyjemnymi komentarzami, post ten został usunięty przez z profilu. W jednym z komentarzy Fazowski postanowił wytłumaczyć sytuację pisząc:
Uwaga, ostatni post zniknął gdyż zaczynam swoją przygodę z Przez Swiat na Fazie od nowa :) Byłbym wdzięczny gdybyście uszanowali to i cieszyli się wraz ze mną przygodą którą przeżywam teraz i przeżywać będę przez najbliższe lata ;) tak po prostu :) Pozdrowienia.

Na kilka dni przed ogłoszeniem zmian, twórca usunął wszystkie filmy z sezonu tworzonego wraz z Sandrą, a także związane z nim posty zarówno z Facebooka jak i Instagrama. Dawid zamierza jak najszybciej zapomnieć o tym co było, jednak już teraz zdradza wstępne plany związane z przyszłością jego kanału. Wczoraj opublikował wpis, w którym ogłosił powrót do domu. Widzowie kanału mają jednak na co czekać, bo Fazowski ogłosił tym samym, że na początku września wyruszy sam do Afryki Zachodniej - miejsca, które marzył odwiedzić i o którym wielokrotnie wspominał odwiedzając wschodnią część tego kontynentu.Mimo niepowodzenia związanego z obecną podróżą, Dawid jest dobrej myśli. Mówi o odpoczynku i ruszeniu w miejsce, które da przede wszystkim satysfakcje widzom oraz jemu samemu. Faza pisze:
Powiem Wam że już się ciesze z tego postanowienia i z kierunku w którym podążę a teraz, nagrał bym melodramat albo nie wiem co... w takich sytuacjach człowiek musi po prostu odpocząć psychicznie, powstać jak feniks z popiołów i ruszyć przed siebie, od nowa!!

Nam nie pozostaje nic więcej jak czekać na pierwsze relacje z podróży Dawida, a w dalszej kolejności na wyczekiwane przez tysiące osób materiały wideo. Czekacie na powrót filmów Fazy?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.