Dawid Fazowski i Michał Pater wystąpią na jednej scenie!

Dawid Fazowski i Michał Pater wystąpią na jednej scenie!

Już niedługo odbędzie się swego rodzaju historyczne spotkanie jeśli chodzi o polską scenę YouTube, które śmiało można nazwać dowodem na to, że nawet jeśli tworzy się podobne rzeczy to nie trzeba się ze sobą kłócić i być wrogo nastawionym.
"Przystanek Żory" to impreza o woodstockowym klimacie, która powstała z inicjatywy samych mieszkańców. Już w połowie sierpnia po raz kolejny w Żorach zagoszczą ciekawe osoby opowiadające o swoich pasjach i marzeniach. Tym razem postawiono na podróżników - w rolach głównych Dawid Fazowski z kanału "Przez świat na fazie" oraz Michał Pater z "Autostopem na koniec świata". Przeprowadzą oni prelekcję, podczas której wymienią się ze słuchaczami swoimi przemyśleniami, historiami oraz refleksjami na różne tematy. Na kanale Dawida pojawił się materiał zachęcający do udziału zarówno w samym wydarzeniu "Przystanek Żory", jak i prelekcji.Trzeba przyznać, że takie spotkanie jest dosyć nietypowe. Rzadko zdarza się przecież, że twórcy, którzy tworzą bardzo podobne treści występują oraz organizują coś razem. Tak czy inaczej jesteśmy pewni, że zarówno Dawid i Michał w połowie sierpnia opowiedzą o bardzo ciekawych kwestiach, i że będą się świetnie uzupełniać.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.