Dawid Fazowski dzieli się szczegółami swojej osobistej przemiany

Dawid Fazowski dzieli się szczegółami swojej osobistej przemiany

Dawid Fazowski opublikował post, na którego łamach podzielił się ze swoimi odbiorcami historią osobistej przemiany. Twórca postanowił rozpocząć walkę z otyłością i zacząć żyć po prostu zdrowiej.


Dawid Fazowski - prowadzący kanał "Przez Świat na Fazie" - dosyć regularnie wspominał na swoich materiałach o problemie otyłości, z którym zetknął się osobiście w wieku 18 lat. W końcu postanowił stawić mu czoła.

Na swoim facebookowym profilu opublikował dosyć pokaźny wpis o własnej walce o zdrowsze życie. Wszystko zaczęło się w zeszłym roku, kiedy to Sebastian Kot skomentował jeden z jego materiałów. Zaproponował mu wtedy pomoc w powrocie do lepszej sylwetki.We wrześniu influencer wybrał się na siłownię i od tamtej pory rozpoczął regularne treningi, dietę oraz bardziej świadomy styl życia. Koniec końców udało mu się dojść do wagi 75 kilogramów - jego rekordem były 103 kilogramy. Kolejnym celem jest zrzucenie jeszcze 15 kilogramów i zbudowanie 10 kilogramów masy mięśniowej.

Twórca chce w przyszłości realizować sportowe ambicje życiowe pokroju m.in. przejścia Iron Mana. Oczywiście podstawowym celem jest praca nad sylwetką i niedopuszczenie do stanu sprzed treningów. Życzymy powodzenia!

 

Co sądzicie o przemianie Dawida Fazowskiego? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.