Seria filmów Fazowskiego z Afryki rozpoczęta! Jest pierwszy odcinek

Seria filmów Fazowskiego z Afryki rozpoczęta! Jest pierwszy odcinek

W zeszłym tygodniu, Dawid Fazowski - twórca kanału Przez Świat na Fazie (ok. 170 tys. subskrypcji) zapowiedział, że dziś premierę będzie miał jego pierwszy odcinek z wyjazdu do Afryki! Tak też się stało! o godzinie 11:30 został opublikowany pierwszy, 18-minutowy odcinek YouTubera.


"Faza" był już z kamerą w Ameryce Południowej i Azji. Do tej pory z krajów tych, opublikował 45 materiałów, które pojawiały się przez pewien okres co każdą niedzielę. Od kilku miesięcy filmów z wypraw brakowało. W wakacje 2016 roku - Dawid przygotowywał się do wyjazdu do Afryki. W listopadzie postanowił wyjechać z kraju i przez 2 miesiące nagrał dla nas mnóstwo materiału, który został wysłany do Polski i zmontowany przez jego kolegę. Dzięki temu, od dziś co każdą niedziele, będziemy mogli cieszyć się nowym materiałem na jego kanale, a co najważniejsze, podróż Fazowskiego nadal trwa, więc filmów na pewno nie zabraknie. Czekają nas zatem pełne emocji miesiące!

Oto pierwszy z nich - ten, który został dziś opublikowany:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.