Znamy datę meczu piłki nożnej Virtus.pro vs SK Gaming!

Znamy datę meczu piłki nożnej Virtus.pro vs SK Gaming!

Kilkanaście tygodni temu mogliśmy usłyszeć o zwariowanym pomyśle drużyny e-sportowej Virtus.pro, dotyczącym zorganizowania meczu piłki nożnej, w którym na przeciwko siebie stanęłyby zespół Pashy oraz FalleN'a z SK Gaming. na żywo, na prawdziwej murawie, mecz o sporą stawkę - Wszystko to i znacznie więcej właśnie się potwierdziło, a na spotkanie nie poczekamy aż tak długo!


Wszystkie poprzednie informacje i przypuszczenia na temat pomysłu na sam mecz znajdziecie tutaj. Natomiast teraz, przedstawimy najświeższe wiadomości o nadchodzących rozgrywkach.

Otóż dzisiejszej nocy poznaliśmy już oficjalne informacje dotyczące dokładnej daty meczu piłki nożnej oraz ilość zawodników w pojedynczym składzie. Gorące spotkanie odbędzie się 10 lipca zaraz po zakończeniu rozgrywek ESL One Cologne. Na prawdziwym boisku, przeciwko sobie stanie Brazylijska drużyna SK Gaming z FalleNem na czele oraz nasze Virtus.pro z Pashą w roli kapitana zespołu. Wszystko oczywiście będzie transmitowane na żywo. Główna nagroda nie jest dokładnie znana, lecz z poprzednich wiadomości wynika, że wygrana drużyna odjedzie z sumą aż 100,000 dolarów.Składy nie są jeszcze znane, jednak każda z drużyn posiada 7 wolnych miejsc. Wynika z tego, iż jeśli wszyscy zawodnicy e-sportowych drużyn wezmą udział w meczu, zostaną po dwa wolne miejsca dla dodatkowych osób. Kto to może być? Tego jeszcze nie wiemy, ale z pewnością wszystkich ciekawi kto pojawi się na trawiastej murawie już 10 lipca!

Co sądzicie o pomyśle obu drużyn? Piszcie!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl