Ogromny sukces Darwinów na Patronite zaowocuje całkowicie nowym projektem!

Ogromny sukces Darwinów na Patronite zaowocuje całkowicie nowym projektem!

Coś, co jest dobrze wykonane i przemyślane po krótszym bądź dłuższym okresie czasu zyskuje popularność i uznanie ludzi, którzy chcą to wspierać w przeróżny sposób - począwszy od miłych słów, a skończywszy na materialnych datkach. 
Nie inaczej jest z twórczością Grupy Filmowej Darwin, której to założyciele jakiś czas temu postanowili założyć profil na Patronite - informowaliśmy Was o tym fakcie w tym wpisie. Od czasu publikacji wspomnianego artykułu jednak trochę się zmieniło. Sukces Marka i Janka znacząco przewyższył nawet oczekiwania ich samych. Taki obrót spraw zmusił twórców do ujawnienia trzeciego progu finansowego - 30 tys. złotych miesięcznie - a tym samym, do zapowiedzi całkowicie nowego projektu.Chodzi oczywiście o "Bajki Darwina", czyli z pozoru znane opowieści, lecz przedstawione zupełnie inaczej i do tej pory niespotykanie. Twórcy zdradzili już tematy trzech opowieści, jakie będziemy mogli już niebawem poznać:
1. Szewczyka Dratewki - opowieść o odwadze, sprycie i niedorzecznym pomyśle.
2. Jasia i Małgosi - kontynuację historii znanego z "Wielkich Konfliktów" patologicznego rodzeństwa "które przeżyło".
3. Czerwonego Kapturka – myślicie, że urocza dziewczynka z koszyczkiem to główna postać tej historii? Błąd, całe życie byliście w błędzie!

Wynik pieniężny jaki widnieje na profilu Patronite Grupy Filmowej Darwin bezustannie rośnie, co z pewnością pozwoli twórcom na jeszcze lepszą realizację projektów, na które ma być ta kwota przeznaczona. Gratulujemy sukcesu i z niecierpliwością wyczekujemy zapowiedzianych już filmów!

Co sądzicie o zapowiedzianym projekcie? Piszcie!


 

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.