Darmowe startery od Play z YouTuberami!

Darmowe startery od Play z YouTuberami!

O tym, że marka "Play" rozpoczęła współpracę z popularnymi YouTuberami wiemy już od dawna. W końcu są nośnikiem informacji, skupiają wokół siebie sporą społeczność i niektórzy z nimi się identyfikują. Były słodycze czy skarpetki z logiem firmy, ale teraz przyszedł czas na coś zupełnie przełomowego! Wypuszczanie limitowanej serii starterów z wizerunkami ulubionych postaci z YouTuba to nowość na tym rynku!


Play już nieco wcześniej angażował YouTuberów do promocji ich sieci. Odbywało się to m.in. przy okazji Świąt Bożego Narodzenia czy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem jak widać postawili na jeszcze szerszy zasięg swoich działań. Wspomniana seria starterów GSM z YouTtuberami od Play jest całkowicie darmowa! Na ten moment, możemy zamówić 10 różnych starterów z podobiznami i hasłami YouTuberów! Są to: Isamu, Blowek, Drollercaster, Mandzio, JDabrowsky, Izak, Naruciak, Kaiko, Gimper i Karolek!


Liczba starterów w danej serii jest ograniczona. Jeśli chcecie zdobyć darmową kartę swojego ulubionego YouTubera, spieszcie się. Tak one się natomiast prezentują:


darmowy-starter-play-9-228x300darmowy-starter-play-7-230x300darmowy-starter-play-3-228x300darmowy-starter-play-4-229x300darmowy-starter-play-8-230x300

darmowy-starter-play-2-229x300darmowy-starter-play-10-229x300

darmowy-starter-play-5-228x300darmowy-starter-play-6-228x300

darmowy-starter-1-228x300


Niektórymi z nich postanowili popisać się YouTuberzy! Poniżej przedstawiamy Wam najbardziej szalone dwa zdjęcia:


isamu starter


mandzio starter


O promocji tej postanowili natomiast nagrać film na swój kanał m.in. Gimper czy Isamu:

Po aktywacji startera otrzymuje się 2 GB danych na start! Czas na jego aktywację macie natomiast do końca kwietnia 2017 roku. Aby zamówić darmowy starter należy przejść na wybrany landing page swojego ulubionego YouTubera (starterdlagracza.pl/tu_nazwa_YouTubera) i wypełnić formularz. Oprócz podania swoich podstawowych danych adresowych, należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić ankietę o YouTuberze którego najbardziej cenicie! To na tyle, dalej czekacie już tylko na kuriera.


Wybraliście już jakiś starter dla siebie? Piszcie w komentarzu z kim!