Danny Ferreri i Wardęga z kolejnymi materiałami w sprawie

Danny Ferreri i Wardęga z kolejnymi materiałami w sprawie

Dwa dni temu na kanale Sylwestra Wardęgi pojawił się krótki materiał dotyczący rzekomego kupowania wyświetleń przez Danny'ego Ferreriego. Ten oczywiście nie pozostawił klipu bez odpowiedzi.


Na naszej stronie opublikowaliśmy wczoraj specjalny artykuł opisujący wspomniany już film Sylwestra, więc jeśli nie wiecie dokładnie o co chodzi w sprawie to zachęcamy do lektury. Wpis znajdziecie w tym miejscu.

Kilkanaście godzin temu Danny zamieścił u siebie odpowiedź na padające u Wardęgi argumenty - nie jest to jednak typowe kontrargumentowanie. Ponad dwudziestominutowy materiał to przede wszystkim zlepek nagrań innych twórców, z którymi Ferreri miał okazję na konkretnych etapach rozwoju współpracować. Po stronie Danny'ego stanęły takie osoby jak chociażby Gimper, Mandzio (który przeanalizował dokładnie źródła wyświetleń spod kontrowersyjnego filmu twórcy), duet Fit Lovers, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, Magic of Y, Stuu czy Sebastian z Jelenichjaj.Społeczność oczywiście została podzielona, lecz analizując komentarze można zauważyć, że znaczna część osób krytykuje twórcę za posłużenie się znanymi twarzami. Po tej stronie stoi oczywiście również sam Sylwester, który kilka godzin temu opublikował kolejny materiał w sprawie.

Drugi już film Wardęgi odnośnie tytułowej kwestii to przedstawienie kontrargumentów oraz np. ukazanie rozmowy z bratem Danny'ego. Sylwester zachęca w nim również do samodzielnego myślenia i nie dawania wiary każdej rzeczy powiedzianej w sieci. 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.