DanielMagical dzwoni do znanych osób!

DanielMagical dzwoni do znanych osób!

DanielMagical popularność zawdzięcza swoim zwariowanym i oryginalnym pomysłom. Niedawno zdobył srebrny przycisk, jednak nie zatrzymuje się on w miejscu i dalej działa. Na swoich ostatnich streamach postanowił porozmawiać przez telefon ze znanymi osobami i jak zobaczyli jego widzowie, pomysł ten wcale nie był nie do wykonania.  
Wszystko zaczęło się tydzień temu od telefonu do Zenona Martyniuka znanego z zespołu Akcent. Daniel zdobył numer od widza, który potwierdził, że nie jest to przypadkowy zbiór cyfr. Kiedy artysta odebrał telefon, streamer zapytał o spotkanie podczas jednego z koncertów. Po krótkiej rozmowie YouTuber był w ogromnym szoku, że udało mu się porozmawiać z piosenkarzem.


Jeśli myśleliście, że po wcześniejszym wydarzeniu Daniel nie próbował zdobyć kolejnych numerów, to będziecie zaskoczeni. Wczoraj znowu udało mu się porozmawiać ze znaną osobą, a dokładniej z Januszem Korwin-Mikke. Streamer powiedział, że głosował na polityka w wyborach i stara się mówić o nim na swoim kanale, aby widzowie również znali jego poglądy.


Daniel próbował nawiązać kontakt również Mariuszem Pudzianowskim, jednak tym razem nie było już tak łatwo. YouTuber sam do końca nie był przekonany, czy osoba po drugiej stronie telefonu jest tym, kim miała być. Czy DanielMagical będzie próbował kontaktować się z kolejnymi znanymi osobami?


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.