Daniel Magical zbanowany na YouTube!

Daniel Magical zbanowany na YouTube!

Po wielu kontrowersyjnych streamach, niecodziennych sytuacjach, które miały miejsce na ulicy Urzędniczej w Toruniu i nadawane były na żywo, Daniel Magical został zbanowany na prowadzenie livestreamów na YouTube!


O wszystkim streamer poinformował dziś w materiale na swoim kanale. Jak sam mówi, na jego koncie została zablokowana możliwość prowadzenia transmisji aż na 3 miesiące. Daniel poinformował jednak, że zamierza napisać odwołanie, gdyż ban nie ma według niego żadnego uzasadnienia. "Dostałem bana na 3 miesiące za pokazanie gaci - tak to brzmi śmiesznie i jest to prawda" - powiedział YouTuber na swoim filmie, który obejrzycie poniżej:Co będzie dalej? Tego dowiemy się zapewne w najbliższych dniach, a o wszystkim poinformujemy was aktualizując ten wpis. Na ten moment Magical zdecydował się jedynie na utworzenie drugiego kanału, na którym tymczasowo będzie prowadził transmisje.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.