Daniel Magical z sądowym zakazem streamowania!

Daniel Magical z sądowym zakazem streamowania!

Daniel Magical to prawdopodobnie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego internetu. Jego działania po raz kolejny zostały zauważone przez organy ścigania. Wszystko wskazuje na to, że po ostatnich zdarzeniach z jego udziałem, wobec YouTubera zostały wyciągnięte poważne konsekwencje.


Cała sprawa odnosi się do wydarzeń, które miały miejsce podczas trwania niedzielnej transmisji na żywo. Tego wieczora, w Gdańsku doszło do tragicznego wydarzenia z udziałem prezydenta miasta - Pawła Adamowicza, który został zaatakowany przez nożownika na scenie podczas finału WOŚP. O sprawie od razu zaczął mówić cały kraj, a na transmisji w karygodny sposób wraz ze swoją matką poruszył ją także Magical. W swojej wypowiedzi, którą na żywo oglądały tysiące osób, przyczynił się do pochwalenia działań napastnika z Gdańska.Jak dzień później w rozmowie z portalem Gazetą.pl powiedział Mariusz Ciarka - rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji, służby w Toruniu zatrzymały 26-latka, razem z 46-letnią matką w związku pochwalaniem ataku na Pawła Adamowicza. Dziś według informacji lokalnych portali, Daniel Magical wraz z matką otrzymali zakaz publikowania jakichkolwiek treści ze swoim udziałem. Dodatkowo, oboje będą musieli meldować się na komisariacie przez pięć dni w tygodniu. Według rzecznika prasowego KMP Toruń, funkcjonariusze  zabezpieczyli do tego sprzęt komputerowy znajdujący się w mieszkaniu streamera.

Źródło: tylkotorun.pl

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.