Koniec Daniela Magicala? Widzowie oraz YouTuberzy odwracają się od streamera

Koniec Daniela Magicala? Widzowie oraz YouTuberzy odwracają się od streamera

Daniel Magical jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych twórców na YouTube. Ta kontrowersyjność nie polega tylko na tym, że na jego streamach często pojawia się policja, ale także na tym, że wielu twórców ma o nim niepochlebne zdanie. Do tego grona dołączył ostatnio Boxdel.


Jedni go uwielbiają, drudzy nienawidzą i otwarcie krytykują. Boxdel bardzo często wypowiadał się na temat Daniela Magicala podczas swoich filmów i streamów. Podczas ostatniego z nich Michał bardzo nieprzychylnie wyraził się o Danielu, zarzucając mu, że jest kłamcą i rozsiewa plotki na jego temat.  Wszystko dotyczyło głośnych oskarżeń Daniela w stronę Rafonixa. Zobaczcie poniżej część streama Michała, w którym emocjonalnie wszystko skomentował:Boxdel ma duży autorytet wśród widowni na YouTube i część z widzów traktuje jego słowa bardzo poważnie, dlatego publiczne oskarżanie Daniela może mieć bardzo złe skutki dla toruńskiego YouTubera. Wielu widzów może się odwrócić od niego na rzecz Bystrzak.tv, którego poleca Boxdel.


Część użytkowników staje w obronie Daniela Magicala, mówiąc, że kiedyś Boxdel był kolegą Daniela, a teraz obraca się przeciwko niemu. Z drugiej strony trudno dziwić się Boxdelowi, skoro Daniel rozsiewa plotki na jego temat. Koniec Daniela Magicala wydaje się być bliski, skoro osoby, na które wcześniej mógł liczyć odwracają się od niego. Steamer już na swoich transmisjach ma znacznie mniej widzów, którzy wybierają inne formy rozrywki. M.in. oglądanie "konkurencji" Daniela - Rafonixa, Medusy czy  właśnie Bystrzak.tv. Wszystkie te kanały zyskały znacznie w ostatnich dniach na nowych widzach.


Daniel Magical skomentował tę sprawę już na swojej grupie. Zobaczcie sami co napisał:
Jutro stream o 19:00 Widzę, że znowu Boxdel jest zmienny jak chorągiewka . Mam już przygotowany materiał na jutro więc zapraszam, jedno z wielu.
1. Boxdel mówisz że jestem fałszywy, obłudny i mnie nie lubisz
a)a kto nagrywał o mnie filmy aby tylko zarobić hajs jak było o o mnie głośno i miał w ch** wyświetleń?
że tvn wbija na urzędnicza, że jestem opętany...
O wiele więcej jutro. Znowu jestem sam, ale mam was widzów 
kolejny raz, trzeba odbić się od dna taki mój los )

W komentarzu pod postem udzielił się sam Boxdel, który zdecydowanie nie zgodził się z tym co napisał Daniel. Michał wspomniał, że ma jeszcze asy w rękawie.
Pier****** głupoty i od ludzi muszę się dowiadywać, że nie walczę z Guzikiem, bo tak powiedział Magical.
Odpalasz się i kłamiesz tysiące ludzi. Atakujesz Rafonixa mówiąc że bije swoją matkę, samemu telepiac własną matkę.
Zaatakuj mnie, a poleca asy w rekawie moje. Bo wiesz dobrze co się dzieje poza streamami, a przynajmniej działo. 

Jeśli pojawią się nowe informacje w tej sprawie, od razu zaktualizujemy ten wpis.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.