DanielMagical streamuje od 100 godzin i bije wszystkie rekordy!

DanielMagical streamuje od 100 godzin i bije wszystkie rekordy!

DanielMagical po zeszłotygodniowej akcji związanej z tworzeniem ogniska w mieszkaniu, o której pisaliśmy tutaj zyskał na ogromnej popularności. Film na jego temat nagrał m.in. BOXDEL, a cała sytuacja została opisana m.in. na Wykopie. Od tego czasu streamer transmituje przygody ze swojego rodzinnego domu już od 100 godzin i bije wszelkie rekordy! 


Pierwszym z nich są te osobiste - streamer kilkukrotnie pobił swój dotychczasowy rekord związany z liczbą osób, które w jednym momencie oglądały jego poczynania. W pewnym momencie oglądało go blisko 14 tysięcy osób!

Kolejne rekordy można już ocenić na skalę na naszego kraju. DanielMagical może się bowiem popisać na ten moment najwyższym przyrostem subskrypcji na całym polskim YouTube. W ciągu kilku dni zdobył ok. 40 tysięcy nowych widzów!  Jakby tego mało, jego stream już 2 razy znalazł się w czołówce karty "Na Czasie" na YouTube. Wcześniej polskie streamy nie były tam widziane.

O kontrowersyjnych poczynaniach Daniela mówi już chyba cały internet. Jedni oceniają go negatywnie, a inni szanują to co tworzy YouTuber i zaangażowaniem tworzą content kanału wspierając streamera setkami donejtów. Twórca nie zamierza wydać ich na marne i inwestuje je w przeprowadzkę oraz kupuje prezenty dla członków swojej rodziny.

OGLĄDACIE LIVESTREAM DANIELA?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.