Daniel Magical i Rafonix będą ze sobą walczyć. Umowa została podpisana!

Daniel Magical i Rafonix będą ze sobą walczyć. Umowa została podpisana!

Walki YouTuberów to w ostatnim czasie bardzo popularne zjawisko. Coraz większa ilość twórców chce ze sobą walczyć. Jedni z powodów czysto sportowych, tak jak Boxdel i AdBuster, a inni po prostu mają coś do siebie i chcieliby sobie to wyjaśnić w sportowy sposób. 


Daniel Magical i Rafonix należą do drugiej grupy YouTuberów. Co więcej, nie są to z ich strony czcze pogróżki, bo jak się okazuje, panowie podpisali umowę dotyczącą walki. Umowa, którą przyszli przeciwnicy podpisali jest zapewnieniem, że walka się odbędzie.Organizatorzy nie chcieli, żeby Daniel i Rafonix spotkali się przy podpisywaniu umowy ze względów bezpieczeństwa. Twórcy mogli bowiem skoczyć sobie do gardeł, co prawdopodobnie skończyłoby się bójką.

Duża kara finansowa w postaci kilkudziesięciu tysięcy złotych jest zabezpieczeniem przed odwołaniem walki przez zawodników. Daniel Magical zdradził, że walka powinna odbyć się w maju lub czerwcu w formule MMA, chociaż nazwa gali nie jest jeszcze znana.

W umowie zawarty jest także warunek, że YouTuberzy przystąpią do walki, jeśli oboje będą ważyć po 85 kilogramów. To oznacza, że Rafonix musi przytyć około 10 kilo, a Daniel Magical sporo schudnąć. Niewątpliwie dla tego drugiego będzie to duże wyzwanie, chociaż, jak możemy zobaczyć na jego live streamach, już się zaczął przygotowywać do walki. Rafonix przybrał nieco inną taktykę, gdyż stwierdził, że najpierw porządnie potrenuje, zanim pokaże widzom swoje umiejętności. Przygotowania do walki będą jednak ułatwione, gdyż panowie mają zapewniony catering i treningi z profesjonalistami.

Organizacja walki przebiega bardzo profesjonalnie, a nastawienie YouTuberów wygląda podobnie. Trening sportów walki z pewnością jest lepszą formą spędzania czasu niż "drunk streamy". Zobaczymy, co przyniesie czas i jakie będą efekty ich treningów. Niech wygra lepszy!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.