Daniel Magical pozbawiony streamowania przez policję!

Daniel Magical pozbawiony streamowania przez policję!

DanielMagical to ostatnio jeden z najgłośniejszych twórców na polskim YouTube. Jego streamy biją rekordy popularności, a codzienne życie Daniela i jego rodziny śledzą tysiące osób. Ostatnio jednak wydarzyło się kilka sytuacji, które są konsekwencjami tego, co dzieje się w domu Daniela. Zmuszają one streamera do zmian na kanale, jak i w prywatnym życiu. Co dokładnie się zmieni? 
O ostatnich problemach Daniel poinformował wszystkich widzów w swoim wczorajszym vlogu. Dużo fanów martwiło się o streamera, a wszystko za sprawą aresztowania przez policję, które miało miejsce w poniedziałek. O aktualnej sytuacji DanielaMagicala na bieżąco mogliśmy dowiadywać się z jego grupy na Facebooku.

Głównym tematem filmu były plany na najbliższy czas oraz informacja o zmianach, które już niedługo wprowadzone zostaną głównie na streamie. Daniel już na początku zaznaczył, że nie wie czy nadal będzie mógł prowadzić swoje transmisję w dotychczasowy sposób. Wszystko zależeć będzie od ingerencji i zainteresowania ze strony policji. DanielMagical dużo opowiedział również o pobycie na posterunku aż przez 48 godzin oraz wspomniał, że policja zabrała jego komputer oraz telefon. Wiele powiedziane zostało też o kolejnych streamach, które już za jakiś czas odbywać będą się na działce, a nie w mieszkaniu. Dodatkowo, przyszłe transmisje mają nagrywane być w 360 stopniach.

Zmiany obecne będą także w prywatnym życiu streamera i jego rodziny. Daniel zrobić chce prawo jazdy, jednak stara się o pozwolenie na prowadzenie streamów z samochodu podczas nauki jazdy. Czy pomysł pozwoli na pobicie obecnego rekordu oglądalności ustanowionego przez Daniela?


Tego typu sytuacja to coś, z czym wcześniej nie mieliśmy do czynienia. Twórcom w działalności YouTube najczęściej przeszkadzał sam portal, który banował za wszelkie niedozwolone rzeczy, w tym te ukazywane na transmisjach. Mimo wielkich kontrowersji jeśli chodzi o twórczość Daniela, to nie YouTube zajął się sprawą, lecz policja. To co działo się w mieszkaniu jego rodziny nieraz przekraczało wszelkie bariery, więc reakcja policji może być jak najbardziej uzasadniona. Jeśli twórca nie zmieni sytuacji w mieszkaniu, którą śledzą tysiące osób dziennie, może skończyć się na znacznie poważniejszych konsekwencjach, z którymi Daniel musi się szczególnie liczyć.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.