Daniel Magical i rodzina aresztowani podczas transmisji na żywo!

Daniel Magical i rodzina aresztowani podczas transmisji na żywo!

Wczorajszy stream na Urzędniczej skończył się interwencją policji, i to niejednokrotną. Jego finału chyba nikt nie przewidział, bo mieszkanie zostało puste, a wszystkie przebywające w nim osoby musiały z niego wyjść. 


Streamy Daniela Magicala oglądają nawet policjanci, czego efekty mogliśmy widzieć właśnie wczoraj. Zamieszanie spowodowane było głównie przez Panią Gosię i Jacka. Mama Daniela wielokrotnie uderzała nietrzeźwego "Jacę", wyzywając go przy tym i wyrzucając z domu. Natomiast kiedy dochodziło do przybycia policji, to ona pierwsza stawała  w jego obronie i powiedziała, że Jacek nigdzie nie jedzie i będzie już spokój.

Oto nagranie z telefonu Daniela podczas ostatecznej interwencji funkcjonariuszy:Tak się jednak nie stało, bo tuż po wcześniejszej wizycie policji Pani Gosia ponownie zaczęła bić Jacka i wyzywać go. Wtedy służba już stanowczo zareagowała i wzięła ze sobą Gosię za rękoczyny, których się dopuściła. Jacka wzięto natomiast na izbę wytrzeźwień, a Daniela zatrzymano za agresję w stosunku do funkcjonariuszu. Obecni w mieszkaniu Sebastian i Kasia musieli je opuścić. W domu sam został jedynie... pies.

Zapis całej transmisji znajdziecie poniżej. Wspomniana akcja to ostatnie 10 minut streama.


Na tę chwilę nie wiadomo, co dzieje się z Danielem, Jackiem i Panią Gosią. Jeśli coś w tej sprawie się zmieni, od razu zaktualizujemy ten wpis.


AKTUALIZACJA:

Na Facebooku Daniela pojawiło się zdjęcie Pani Gosi z informacją, że ta już wróciła, a jutro odbędzie się stream informacyjny.


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.