Daniel Magical trafi do więzienia!

Daniel Magical trafi do więzienia!

O zatrzymaniu Daniela Magicala mogliśmy usłyszeć kilka tygodniu temu, kiedy to podczas trwania livestreama pochwalił atak nożownika na Pawła Adamowicza. Najnowsze informacje mówią o prawomocnym wyroku dla streamera i nałożeniu na niego kary więzienia. 


Sytuacja z pierwszej połowy stycznia bieżącego roku była opisywana na naszej stronie w poprzednim artykule, który znajdziecie tutaj. Daniel Magical, kontrowersyjny patorstreamer opublikował w internecie post, w którym wyjaśnił sprawę, dając przy tym do zrozumienia, że niedługo może wrócić na YouTube. Aby to zrobić, musiałby się jednak odwołać do nałożonego przez sąd zakazu publicznego pokazywania się w internecie. Teraz już nie musi tego robić.W związku ze sprawą sprzed wielu miesięcy, za pobicie Wojciecha R. przy ulicy Urzędniczej, Wydział Karny Odwoławczy Sądu Okręgowego w Toruniu już jakiś czas temu podjął prawomocną decyzję o skazaniu Daniela Magicala na 5 miesięcy i 15 dni ograniczenia wolności. Streamer podjął się jednak czasowo prac społecznych, których w związku z kontuzją nogi zaprzestał. Jak podają lokalne media, najnowszy prawomocny wyrok mówi o zamianie wcześniejszego wyroku na 82 dni kary więzienia.

Źródło: pomorska.pl 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.