Daniel Magical całkowicie zbanowany z YouTube!

Daniel Magical całkowicie zbanowany z YouTube!

Daniela Magicala nie trzeba nikomu przedstawiać. Dobrze znana postać od kilkunastu miesięcy zdobywała ogromne wyświetlenia pod swoimi streamami, które oglądane były przez tysiące osób. Dziś nadszedł jednak bardzo smutny dzień w karierze streamera, a jego przyszłość na platformie YouTube zostaje postawiona teraz pod znakiem zapytania. 


W dniu dzisiejszym wszystkie konta założone i prowadzone przez Daniela Magicala zostały zbanowane. UrzedniczaTV, Gruby Melansz, MagicalTV, JacaPraca - to tylko niektóre z kanałów, które zostały zablokowane z powodu naruszenia wytycznych serwisu. Według użytkowników serwisu Wykop.pl, Magical stracił aż 11 kont.Wszystkie zapisy z transmisji, które kiedyś mogliśmy znaleźć, także zostały usunięte. Po próbie odtworzenia ich z linków pojawia się poniższa informacja.Co dalej? Daniel nie zamierza się poddać. Na swojej grupie poinformował, że zamierza wyjaśnić sprawę. Nie wiadomo, czy streamerowi uda się odzyskać konta, jednak  jedno jest pewne - nie jest to na pewno koniec działalności Magicala na polskiej scenie YouTube.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.