Damian Kordas zwycięzcą X edycji Tańca z Gwiazdami

Damian Kordas zwycięzcą X edycji Tańca z Gwiazdami

Duże stacje telewizyjne coraz częściej zapraszają do swoich programów popularnych twórców internetowych oraz influencerów. Nie inaczej jest w przypadku znanego już od dawna formatu jakim jest "Taniec z Gwiazdami", w którego poprzedniej edycji wystąpił Gimper. Lider Hajsowników niestety nie zdołał wygrać programu i ostatecznie pożegnał się ze zwycięstwem w finale. YouTube kolejny raz pokazał swoją moc w zakończonej właśnie, X edycji programu, którą wraz ze swoją partnerką Janją Lesar, wygrał Damian Kordas!


W finale, para uzyskała za swoje wykonanie pasodoble wynik 29/40 punktów, notując tym samym ocenę lepszą niż Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, którzy uzyskali 27 punktów za rumbę. Na rozstrzygnięcie finału, wpływ miało jednak głosowanie widzów, którzy swoimi SMS-ami wyłonili zwycięską parę. Poniżej możecie zobaczyć finałowy występ Damiana Kordasa oraz Janji Lesnar, który zdaniem widzów był jednym z najlepszych technicznie występów w historii programu:Twórca prowadzący serię "Damian Kordas smakuje", znany początkowo z wygranej programu Masterchef , zdobył tym samym swój trzeci telewizyjny triumf. Poza TzG i Masterchefem, YouTuber wygrał również 4. edycję reality-show Agent Gwiazdy!

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.