Damian Kordas gotuje z jednym z najpopularniejszych kucharzy na świecie!

Damian Kordas gotuje z jednym z najpopularniejszych kucharzy na świecie!

Polski zwycięzca programu Masterchef oraz coraz bardziej znany YouTuber miał okazję wystąpić u boku jednego z najbardziej znanych kucharzy i kulinarnych YouTuberów na świecie! Zaszczyt spotkał Damiana Kordasa ze strony samego Jamiego Olivera


Jamie Oliver to brytyjski kucharz, autor programów oraz książek kulinarnych. Od ponad 10 lat prowadzi kanał na YouTube, który subskrybuje ponad 3 miliony osób! Zasięg tego brytyjskiego kucharza na Facebooku to już ponad 6.5 miliona osób. Te liczby robią wrażenie, jednak miarą sukcesu jest jedzenie, które przygotowuje Jamie - ostatnio wraz z Damianem Kordasem.

Wszystko zaczęło się od tego zdjęcia na Instagramie:@jamieoliver @jamiesfoodtube #DamianAndJamie


Post udostępniony przez Damian Kordas (@damiankordas)


Marzenie Damiana spełniło się niecały rok później. Jamie zauważył go i w efekcie wspólnie w londyńskiej siedzibie Jamiego ugotowali polskie pierogi w interpretacji zwycięzcy Masterchefa i YouTubera. Film na Facebooku robi furorę - w niespełna jeden dzień został obejrzany prawie milion razy i doczekał się ponad 6.5 tysiąca udostępnień! Film ze wspólnego gotowania pierogów możecie obejrzeć na kanale Jamiego lub poniżej:Działania Damiana powinny spotkać się ze szczególną aprobatą, gdyż promuje on Polskę na arenie międzynarodowej. Chociaż w komentarzach ludzie zarzucają mu, że w Polsce mało kto robi pierogi w ten sposób, to jednak Damian zaznacza, że jest to jego interpretacja. Gratulujemy Damianowi spektakularnego sukcesu i życzymy większej ilości kolaboracji z tak dużymi gwiazdami jak Jamie Oliver.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.