Damian Kordas zwycięzcą

Damian Kordas zwycięzcą "Agent - Gwiazdy" na TVN!

Emocje po wczorajszym finale programu Agent Gwiazdy powoli opadają, więc możemy już oficjalnie pogratulować Damianowi Kordasowi zwycięstwa 4. edycji tego show. Po kilkunastu tygodniach w końcu dostaliśmy odpowiedź na to nurtujące nas pytanie o tożsamość tytułowego agenta. Okazała się nim Maria Sadowska.  


Droga do finału nie była prosta, ponieważ za konkurentów Damian miał wielu ambitnych, tajemniczych i sprytnych celebrytów, a wśród nich możemy wyróżnić między innymi YouTuberów - Angelikę Muchę oraz Wiktora Mrozika. Ta dwójka również osiągnęła niemały sukces. Angelika pożegnała się z programem na dwa odcinki przed finałem, a Wiktor odpadł w 9. epizodzie tuż po intrydze całej grupy, której celem było wyeliminowanie najbardziej cwanego i trudnego zawodnika. Oprócz Damiana i Marii do finału dostał się Michał Koterski.Przez całą edycję Damian Kordas wykazywał się sprytem i ogromnym zaangażowaniem w każde zadanie. Podobnie jak reszta uczestników, niejednokrotnie sabotował zadania, by móc uważnie obserwować reakcję agenta. Mimo tego, wciąż był uważany za jedną z najbardziej zaufanych osób w grupie. W dzisiejszej rozmowie dla Dzień Dobry TVN przyznał się, że typował Marysię od pierwszego odcinka, co pozwoliło jemu i jego sojusznikowi dojść aż do końca. Na zwycięzcę czekało wspólnie zarobione 71 900 złotych, a z racji zdobycia złotego jokera przez Damiana, pula ta powiększyła się dla niego o dodatkowe 10 tysięcy złotych.
Warto dodać, że jest to już drugi program na antenie TVN, który udało się Damianowi zwyciężyć. Podczas podsumowania zaciekłego pojedynku na Wyspach Kanaryjskich, pozostali uczestnicy spekulowali, które show wygra następnie. Kto wie, może już wkrótce zobaczymy Damiana w kolejnej osłonie Ameryka Express, gdzie niebywały sukces odnieśli ostatnio Fit Lovers. Może i tam YouTuber wykaże się swoją determinacją i po raz trzeci stanie na najwyższym stopniu podium.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.