Dakan pierwszy raz na ściance wspinaczkowej

Dakan pierwszy raz na ściance wspinaczkowej

Dakann prowadzi kanał "Odwaga", na którym pokazuje różne ćwiczenia co pozwalają poczuć się lepiej, schudnąć oraz nabrać sił. Filmikami chce także zmotywować inne osoby do regularnych ćwiczeń. Zazwyczaj odcinki są nagrywane na siłowni, ale w najnowszym materiale YouTuber postanowił odwiedzić ściankę wspinaczkową.


Dakann wraz z Wikoterm z kanału Ponki nagrali odcinek na ściance wspinaczkowej. Było to jego pierwsze spotkanie z tym miejscem. Andrzej, instruktor wspinania,  pokazywał YouTuberom jak powinno się wspinać. Podał kilka rad osobom, które chcą pierwszy raz w życiu wybrać się na ściankę. Mówił jak powinno się być ubranym oraz kto może się wspinać.


Chłopaki od razu wzięli się za wspinanie. Próbowali swoich sił na kilku różnych trasach. Wspinali się po wysokich płaskich ścianach oraz niskich skośnych ściankach. Jak myślicie, jak poszła Dakann'owi wspinaczka? Jeżeli jesteście tego ciekawi, sprawdźcie filmik poniżej.Byliście kiedyś na ściance wspinaczkowej? Jakie są Wasze wrażenia? Napiszcie Nam o tym w komentarzu!


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu