Wielka afera dotycząca rodzinnego

Wielka afera dotycząca rodzinnego "żartu" zagranicznego YouTubera

Niektórych rzeczy nie powinno się robić nawet w żartach. Doskonale o tym przekonał się Mike Martin (Daddyofive - YouTuber z ponad 750 tys. subskrypcjami na koncie), który swoimi filmami na YouTube wyrządził olbrzymie szkody swojej rodzinie.


Trzy dni temu Philip DeFranco nagrał film poruszający kwestię kanału Daddyofive, na którym ojciec piątki dzieci zamieścił materiał przedstawiający jak wraz ze swoją żoną znęca się, zarówno psychicznie, jak i fizycznie nad swoimi dziećmi. Jak można się domyślić, internet i pozostałe media natychmiast zawrzały, a Mike Martin i jego żona zostali zalani falą negatywnych i gniewnych komentarzy. YouTuber utrzymuje, że cały film był dowcipem, a jego pomysłodawcami były dzieci - ciężko jednak w to uwierzyć. Nawet jeśli byłoby to prawda, to jaki rodzic przy zdrowych zmysłach zgodziłby się na nagranie i opublikowanie takiego materiału?

Od czasu ujawnienia szokującego filmu, Martin wielokrotnie zmieniał swoje stanowisko w sprawie. Początkowo uważał, że cały negatywizm pochodzi ze strony znudzonych hejterów - "w końcu to tylko dowcip". Następnie (niezbyt szczerze) przeprosił za film, po czym usunął wszystkie materiały ze swojego kanału. Na swoim Twitterze utrzymuje, iż fałszywe oskarżenia zniszczyły jego rodzinę, co usilnie próbuje ukazać - nawet poprzez nagrywanie płaczącej żony.Miejmy nadzieję, że cała sprawa nie ucichnie zbyt szybko, a sytuacji w rodzinie Martinów przyjrzą się odpowiednie władze. Nawet jeśli nagranie miało być żartem - skąd mamy wiedzieć, czy takie zachowania nie są w tym domu na porządku dziennym. W końcu dzieci, aby wpaść na taki pomysł, musiały skądś zaczerpnąć inspirację.

Na ten moment sprawą zajęły się znane na całym świecie media, takie jak: BBC, 9news czy New York Post. Być może one odpowiednią nagłośnią sprawę, aby została ona jak najszybciej wyjaśniona.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tej sprawy, zapraszamy do obejrzenia filmów, w których Philip DeFranco na bieżąco relacjonuje wydarzenia z nią związane.
 

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl