Rodzice z kanału DaddyOFive z zarzutami zaniedbania swoich dzieci!

Rodzice z kanału DaddyOFive z zarzutami zaniedbania swoich dzieci!

Na przełomie kwietnia i maja tego roku dość głośnym echem w internecie odbiła się afera związana z kanałem DaddyOFive, gdzie to małżeństwo Mike i Heather Martin wrzucali na patformę YouTube filmy, w których najprościej mówiąc znęcają się nad swoimi dziećmi. Pisaliśmy o tym również i my m.in. tutaj. Dzieci zostały rodzicom odebrane, a twórcom zostały postawione zarzuty zaniedbania ich pociech.
DaddyOFive przyciągnęło uwagę wielu twórców. Całą sprawę monitorował na bieżąco i nadal monitoruje m.in. Philip DeFranco, youtuber, którego kanał opiera się na komentowaniu bieżących wydarzeń w sieci. W przeszłości wielokrotnie zajmował się on kwestią zachowania państwa Martin względem ich dzieci oraz zwracał uwagę na dużą szkodliwość takich materiałów. Niedawno na jego kanale pojawił się nowy film, w którym informuje, że został postawiony im zarzut zaniedbania własnych dzieci (fragment od 7.15).Dzień wcześniej informacja ta pojawiła się także u niejakiego Nicka Monroe - dziennikarza, który również bada sprawę DaddyOFive. Na jego Twitterze pojawił wpis, który mówi, że doszedł on do aktu oskarżenia przeciw państwu Martin. Dla autentyczności swoich słów, dołączył również materiały dowodowe w postaci zdjęć dokumentów co czyni Nicka źródłem bardzo wiarygodnym.Na wspomniane zarzuty odpowiedziała ostatnio pani Martin. Również za pośrednictwem Twittera.
“Talking badly about someone when they can’t defend themselves says more about you then the person your talking about.”

Na głównym kanale państwa Martin, na chwilę obecną możemy znaleźć (poza filmem z przeprosinami i wyjaśnieniem z 22 kwietnia) materiał z początku lipca z podziękowaniami za wsparcie oraz informujący, że kanał jeszcze wróci do większej aktywności i pojawią się na nim jeszcze większe materiały. Możemy odnaleźć tam również linki do dwóch innych kanałów państwa Martin: MommyOFive oraz DaddyOFive Gaming, gdzie cały czas wrzucają swoje nowe filmy.Jaki finał znajdzie ta sprawa? Całość będziemy monitorować.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.