Czy zagraniczna dziewczyna odnalazła Wojtka?

Czy zagraniczna dziewczyna odnalazła Wojtka?

Pamiętacie nasz wpis sprzed kilku dni, w którym pisaliśmy Wam o historii zagranicznej dziewczyny szukającej polskiego chłopaka spotkanego podczas koncertu? Jeśli jeszcze nie słyszeliście o poszukiwaniach Wojtka z Warszawy, to koniecznie przeczytajcie nasz artykuł. Dziś Dee Deee wrzuciła na swój kanał kolejny film i podzieliła się z nami naprawdę dobrą wiadomością!


W ciągu kilku dni film dziewczyny, w którym prosi internautów o pomoc, zdobył aż 1,5 miliona wyświetleń. Dee Deee otrzymała od wszystkich dużo wsparcia oraz ogromną ilość wiadomości od wielbicieli i osób, które chciały pomóc jej w poszukiwaniach. Dziewczyna podziękowała za wszystko i powiedziała, że ma dla nas jeszcze lepszą wiadomość. Jaką? Wybiera się ona do Polski! Nie wiemy niestety czy udało jej się odnaleźć chłopaka, i czy podróż jest głównym powodem, dla którego to robi, ale już nie możemy doczekać się tej wizyty. Mamy nadzieję, że już niedługo Dee Deee dokładnie opowie nam o swojej podróży i odpowie na nurtujące wszystkich pytanie o to, czy znalazła Wojtka.


Cała sprawa wygląda nadal dość tajemniczo, a w internecie pojawia się coraz więcej komentarzy od osób, które wątpią w poszukiwania chłopaka przez dziewczynę. Właśnie dlatego na sam koniec pozostawiamy was z filmem Mediafuna, który przedstawia drugą stronę tej sytuacji:


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.