Czy Rafatus porwał swoją dziewczynę?

Czy Rafatus porwał swoją dziewczynę?

Rafatus to streamer, którego kanał w ciągu zaledwie 4 miesięcy zyskał aż ponad 60 tysięcy subskrybcji. Na jego transmisjach pojawia się codziennie po kilka tysięcy osób. Ostatnio YouTuber zaczął mieć problemy w swoim związku, a wszystkie kłótnie pomiędzy nim a jego partnerką Marleną pokazywał na swoich transmisjach na żywo. Teraz jednak jest podejrzany o porwanie swojej dziewczyny. Wszystko zaczęło się od wczorajszego streama na kanale Marzyciela, na którym pojawił się ojciec Marleny. Jej tata powiedział widzom o swoich podejrzeniach, które dotyczą nagłej wyprowadzki jego córki. Według niego, to Rafatus jest odpowiedzialny za całe zamieszanie i to on zabrał ją z domu. Podczas transmisji udało się skontaktować z Rafatusem i Marleną. Dziewczyna powiedziała, że nic jej nie jest, a przyczyną jej wyprowadzki były problemy rodzinne. Cały live możecie zobaczyć poniżej:


Sprawa wydała się dziwna ze względu na to, że kilka dni wcześniej para kilkukrotnie kłóciła się podczas streamów. Oprócz tego Marlena uderzyła swojego chłopaka, a nawet zaczęła demolować swoje mieszkanie, co można usłyszeć na fragmencie transmisji.Widzowie Rafatusa są zdania, że cała sytuacja to wina Marleny. Wiele osób śmieje się z niej, jednak można znaleźć również takie komentarze, które sugerują, że może ona nie być w pełni zdrowa psychicznie. Mamy nadzieję, że niedługo sprawa wyjaśni się, a para dojdzie do porozumienia.

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.