Czy Lord Kruszwil chce podbić zagranicę? Nowy film z angielskimi napisami

Czy Lord Kruszwil chce podbić zagranicę? Nowy film z angielskimi napisami

Jeśli najlepszy polski towar eksportowy to pewnie wielu powiedziałoby, że są to jabłka, a jeśli najlepszy polski YouTuber eksportowy to... tutaj już mogłaby się rozpętać spora burza. Wygląda jednak na to, że Kruszwil chce stać się naszym towarem eksportowym. 


W najnowszym filmie Lorda Kruszwila jak zawsze obecny jest przepych, szybkie samochody i piękne kobiety o zasłoniętych twarzach. Tym razem jednak jest coś jeszcze - osadzone na stałe napisy w języku angielskim. Zobaczcie sami:Anglojęzyczne napisy mogą być co prawda jednorazowo użyte, gdyż wykonywany przez niego Gold Digger Prank jest popularny na całym świecie i twórca chciał nim dotrzeć do widzów spoza Polski.

Marek może mieć jednak znacznie większe ambicje, które wykraczają poza polską scenę YouTube, którą - nie bójmy się tego powiedzieć -podbił. Z aktualnymi wyświetleniami i sprzyjającym algorytmem jego plan może mieć spore szanse powodzenia. Algorytm jednak może nie wystarczyć, gdyż największą przeszkodą Marka w zdobyciu popularności za granicą może być on sam. Nie ma bowiem żadnej gwarancji co do tego, że ludzie w odpowiedni sposób odbiorą kanał Kruszwila i jego kreację. Wszak gdy debiutował na polskiej scenie, to nie każdy od razu pojmował, o co w tym wszystkim chodzi.

Oczywiście życzymy Markowi jak najlepiej i z zainteresowaniem będziemy śledzić jego próby wydostania się poza ramy polskiego YouTube'a - o ile takowe dalej nastąpią. Trudno sobie wręcz wyobrazić rozwój kanału Marka, jeśli miałby on stałych widzów poza granicami naszego kraju.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.