Czy AdBuster zawalczy w KSW?

Czy AdBuster zawalczy w KSW?

AdBuster znany z konfrontacji na swoim kanale już niedługo może zamienić konfrontacje z przedmiotami z reklam na Konfrontacje Sztuk Walk. Czy AdBuster wystąpi w KSW?


Na Instagramie AdBustera pojawiło się zdjęcie, które wzbudza wiele spekulacji i podejrzeń. Na fotografii AdBuster siedzi na kanapie z Maciejem Kawulskim, czyli szefem KSW, a w tle widnieje ścianka z logiem polskiej organizacji. Zdjęcie jest bardzo wymowne, zobaczcie sami:Siedzimy i kłócimy się, kto ma większe prawa do słowa "konfrontacja" ? #adbuster #ksw #mma #cichosza


Post udostępniony przez Marek Hoffmann (@adbunio)


Nie mamy jeszcze potwierdzonych informacji o występie AdBustera w KSW, jednak powyższe zdjęcie daje jasno do zrozumienia, że trwają rozmowy pomiędzy Markiem Hoffmanem a Maciejem Kawulskim - szefem KSW.

AdBuster w KSW nie jest wcale taką abstrakcyjną wizją, pamiętamy bowiem o jego drugim kanale na YouTube - BycJakJanBlachowicz, na którym chwalił się on swoimi treningami i postępami fizycznymi. Na tym kanale możemy się także przekonać, że Marek ze sztukami walki ma wiele wspólnego - nawet odbył już w swoim życiu kilka walk. Być może już niedługo AdBuster przy okazji występu w KSW odświeży swój drugi kanał i będzie tam relacjonował przygotowania do walki? Czas pokaże, a my czekamy na więcej informacji i mamy nadzieję, że walka AdBustera w oktagonie rzeczywiście się odbędzie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.