Czuux zerwał z Pysią! YouTuber przeprasza

Czuux zerwał z Pysią! YouTuber przeprasza

W ostatnich dniach na kanale Czuux'a pojawił się materiał, w którym młody twórca postanowił zwierzyć się swoim widzom z ostatnich wydarzeń w jego związku z TikTokerką i YouTuberką Pysią. Para rozstała się zaledwie kilka dni temu, a w filmie twórca postanowił poruszyć właśnie ten temat. 


Dla wielu widzów pary ta informacja była bardzo szokująca. Zaledwie kilka dni temu była para wrzucała wspólne zdjęcia na Instagrama oraz nagrywała krótkie filmiki na Instastories. 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

👧🏼


Post udostępniony przez 💔”CANDY DREAM”💔 🔜COMING SOON🔜 (@czuuxig)Wczoraj Piotrek postanowił jednak wyjaśnić, jak wygląda sytuacja pomiędzy nim i Martyną. YouTuber potwierdził, że nie są już razem z jego inicjatywy i nie zamierzają ponownie być parą w przyszłości. Czuux nie podał także dokładnej przyczyny, jednak postanowił podzielić się tą informacją ze względu na wcześniejsze upublicznienie swojego związku.

Zaledwie po kilku godzinach film zdobył aż 300 tysięcy wyświetleń, a w komentarzach znaleźć można było masę wiadomości ze słowami wsparcia skierowanymi zarówno w stronę Piotrka, jak i Martyny.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.