Czuux zapowiada nową piosenkę!

Czuux zapowiada nową piosenkę!

CzuuX to młody YouTuber nagrywający różnego rodzaju challenge i „typowe teksty”. Ostatnio głośno się o nim zrobiło za sprawą piosenki „YOUNGCZUUX x LIL LINKA - wiesz OCB”, która zdobyła aż 168 tysięcy łapek w dół. Twórca zdaje się nie przejmować porażką i już zapowiada kolejną piosenkę „O co ci chodzi?”.


Nowa piosenka ma być znacznie lepsza

Czuux przyznaje, że poprzedni utwór został nagrany bez odpowiedniego przygotowania. Nauczony na przykładzie „wiesz OCB” YouTuber, tym razem na prace przy piosence poświęcił dużo więcej czasu - na pisanie tekstu poświęcił tydzień, kilka dni zajęło mu nagrywanie, a samo miksowanie trwało drugie tyle co pisanie piosenki. W ciągu najbliższych dni twórca planuje nagrać teledysk do utworu, który, jak mówi - będzie profesjonalny. Premiera „O co ci chodzi? ” zapowiadana jest na 7 listopada.

Już teraz - kilka godzin po publikacji zapowiedzi piosenki możemy zauważyć po ilości łapek w dół, że nie wszystkim wiadomość o nowej produkcji CzuuXa się podoba: 

Czego po nowej piosence spodziewa się CzuuX?

Twórca spodziewa się, że znów spadnie na niego fala hejtu. Pod ostatnią piosenką widzowie jednogłośnie wyrazili swoje opinie w komentarzach. Oto niektóre z nich:
Mamo idź po świeżaka! Masz horego syna!

Już wole poka sowe xD

powiedzcie że to bait

Nie oszukujmy się, dramat!

YouTuber twierdzi jednak, że najnowszą piosenką udowodni, że umie robić piosenki na wysokim poziomie. Na końcu swojego krótkiego filmu, CzuuX prezentuje fragment najnowszego utworu. Zobaczcie sami i oceńcie:


Ostatnio bardzo popularne stało się nagrywanie piosenek przez YouTuberów, czego doskonałym przykładem są m.in. bracia Malczyńscy (o ich nowym utworze pisaliśmy tutaj). W ich ślady cały czas idą kolejni twórcy. Czy Czuux swoją nową piosenką zmieni powszechnie panującą, raczej niezbyt pozytywną opinię o jego twórczości? Tego dowiemy się już wkrótce!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl