CzuuX z nową piosenką

CzuuX z nową piosenką "O co ci chodzi?"

CzuuX to młody YouTuber i początkujący raper. Jego pierwsza piosenka "Wiesz OCB" nie została zbyt dobrze przyjęta przez widownię, jednak Piotrek nie poddał się i zapowiedział nowy kawałek. Pisaliśmy o tym tutaj. Dzisiaj, po wielu problemach, na YouTube pojawiła się długo wyczekiwana piosenka "O co ci chodzi?".


Nowa, lepsza jakość
CzuuX chwalił się ostatnio, że do tej piosenki bardzo się przyłożył, a na jej tworzenie poświęcił dużo czasu. To, czy nowy utwór jest lepszy od poprzedniego, to już kwestia gustu. Obiektywnie patrząc, poziom utworu jest rzeczywiście wyższy. Widać, że w nagranie i miksowanie ścieżki audio zostało włożone naprawdę dużo pracy.

Piosenka krążyła w Internecie od ponad 24 godzin
CzuuX chcąc pochwalić się nową piosenką przed swoimi widzami, puścił jej fragment na transmisji na żywo. Niestety nie zauważył, że przy okazji pokazał internautom link do piosenki, która była wtedy ustawiona jako niepubliczna, co oznacza, że każdy, kto miał link, mógł ją obejrzeć. Przed oficjalną premierą piosenka ukazała się szerszej publiczności na kanałach takich jak Okiem Fabiana czy Wigeusz. CzuuX pod presją czasu musiał zmienić datę premiery piosenki z 7 listopada na dzisiaj.

Tutaj posłuchacie utworu, o którym mowa:


Inspiracje CzuuXa
Jest to temat bardzo chętnie poruszany w komentarzach pod piosenką i jej zapowiedzią na kanale CzuuXa. Internauci twierdzą, że młody raper inspiruje się takimi twórcami jak Multi i Lil Pump. CzuuX w swoim filmie odpiera zarzuty i twierdzi, że jego podobieństwo do Multiego to czysty przypadek.

Tutaj możecie zobaczyć zestawienie fragmentów, rzekomo inspirowanych innymi twórcami:Coraz częściej YouTuberzy próbują swoich sił w tworzeniu rapu. Ostatnio swoją piosenkę wydali również bracia Malczyńscy, o czym przeczytacie tutaj oraz Multi, który wydał swoją nową płytę - więcej o tym możecie dowiedzieć się, klikając tutaj.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl