Czuux myślał, że nagrywa film tymczasem... odpalił live!

Czuux myślał, że nagrywa film tymczasem... odpalił live!

Zabawna wpadka na kanale Czuuxa. Młody YouTuber pomylił się i zamiast normalnego nagrywania, odpalił streamowanie na YouTube. Shoterzy szybko wykorzystali pomyłkę streamera. 


Na nagraniu widać, jak Czuux mówi do swojej kamery z myślą o tym, że nagrywa film, a nie nadaje na żywo. Efektem tego są liczne przejęzyczenia i powtarzane kwestie, których zazwyczaj nie widać w zmontowanym materiale. Film miał dotyczyć rozgrywki z gry Fortnite, który pewnie za jakiś czas zobaczymy.Sama wpadka oczywiście nie jest niczym złym i każdemu może się coś takiego przydarzyć, a nie popełnia błędów tylko ten, który nie robi niczego. Dlatego należy to potraktować jako zabawną sytuację, z której zapewne sam Czuux się śmieje. Pomyłka YouTubera pokazuje również, że filmy, które znajdziemy na YouTube najczęściej nie są udostępniane w swojej pierwotnej formie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.