czuuX publikuje utwór zapowiadający debiutancką płytę

czuuX publikuje utwór zapowiadający debiutancką płytę

czuuX już wielokrotnie próbował swoich sił w tworzeniu piosenek. Cześć z nich spotkała się z ogromną falą hejtu. Ostatnia miała jednak już znacznie większe grono fanów. Teraz Piotrek zapowiedział, że bierze się za twórczość na poważnie i "Candy Dream" ma być zapowiedzią tego, co już niedługo zobaczymy z jego udziałem.


Jakiś czas temu na swoich mediach społecznościowych Czuux ogłosił, że planuje wziąć się za bardzo poważny projekt wydania pierwszej płyty. Zapewnił, że nie będzie to poziom jego wcześniejszych utworów, które nagrywane były w domu, a teledyski nie były dopracowane, lecz teraz będzie korzystał ze studia do nagrań, a nad klipami będzie pracować profesjonalna ekipa. Ma to być początek nowego rozdziału w jego życiu i okazja do spełnienia marzenia, czyli tworzenia profesjonalnych utworów. Jeżeli wszystko pójdzie po myśli YouTubera, prawdopodobnie jeszcze w tym roku będzie można bawić się na jego koncercie. Cały projekt zapowiedzieć miała piosenka "Candy Dream", która właśnie ukazała się na jego kanale.Ważną zmianą, jaką możemy zauważyć na pierwszy rzut oka, jest zmiana pseudonimu, jakim posługuje się Piotrek. Pod wcześniejszymi piosenkami, Piotrek podpisywał się jako "YoungCzuuX", teraz natomiast nazwa została skrócona i brzmi tak samo, jak nazwa kanału, czyli "czuuX". W utworze usłyszymy kilka nawiązań do ścieżki kariery, jaką przechodził twórca.

Piotrek ma zamiar wydać swoją pierwszą płytę, a także wyruszyć w trasę koncertową po Polsce. Cele, jakie postawił sobie twórca, są bardzo ambitne, lecz patrząc na bardzo pozytywny odzew widzów w komentarzach, można zakładać, że uda mu się je zrealizować. Już wkrótce w mediach społecznościowych Piotrka powinno się znaleźć więcej informacji na temat kolejnych utworów i jego planów. Mamy nadzieję, że uda mu się je zrealizować i już wkrótce jego płyta będzie dostępna dla jego fanów.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl