Człowiek Warga ze złotym przyciskiem YouTube!

Człowiek Warga ze złotym przyciskiem YouTube!

Twórca kanału "Z Dupy" - Maciej Dąbrowski pochwalił się dzisiaj na swoim Instagramie złotym przyciskiem, który jest uwieńczeniem jego pracy i materialnym odzwierciedleniem zdobycia trofeum - miliona subskrypcji.


"Generalnie sam przycisk mnie j**ie, ale w ch** mnie cieszy i wzrusza, że to dzięki Wam [...]" - skomentował to, używając swojego kwiecistego języka Człowiek Warga. Jak zwykle podkreślił, że jego produkcje mają sprawiać radość widzom i to dla nich tworzy - są inspiracją do dalszej pracy. To już kolejny przykład, który potwierdza jak ważna jest więź twórca - widz na YouTube.


Maciek zdecydowanie zasłużył na "trofeum", bo konsekwentnie, od początku kanału, tworzy w swoim barwnym stylu, dzięki któremu zaskarbił sobie sympatię - jak sam wspomina - większej ilość ludzi niż jest mieszkańców w Las Vegas. Nic dziwnego, bo tak unikatowego spojrzenia na świat i takiego dystansu do siebie trudno szukać nawet poza granicami naszego skromnego podwórka.

Pomimo problemów z algorytmem YouTube'a, który niechętnie wyświetla jego filmy (a już na pewno nie proponuje nikomu ich oglądania), Człowiek Warga zdobywa kolejne tysiące widzów - czego serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, że już w najbliższym czasie kolejni twórcy dorzucą swoje "złote trofeum" na polskie podwórko i tego wszystkim życzymy.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl