Człowiek Warga z nową serią filmów!

Człowiek Warga z nową serią filmów!

Na kanale Z Dvpy pojawił się film, który zapoczątkowuje nową serię. Pomysł na nowy format jest dość kontrowersyjny, ale czy jest lepsze miejsce na treści tego typu niż kanał Człowieka Wargi? 


Człowiek Warga na swoim kanale rozpoczyna cykl zwany Zjarajkami. Czym są owe "Zjarajki"? Jak możemy dowiedzieć się z opisu pod filmem, są to bajki opowiadane przez narratora, w postaci Człowieka Wargi lub innych znanych YouTuberów, pod wpływem "Dobrego humorku". Czym jest "Dobry humorek" możecie przekonać się na poniższym filmie:W pierwszym odcinku udział wzięli także znany z kanału Maćka Gosku oraz Bilguun Ariunbaatar, a także Warszawski Dresik. Początek serii spotkał się z pozytywnym odbiorem widzów, choć w komentarzach można dostrzec różne dyskusje o tym, czy Maciek był pod wpływem "Dobrego humorku", czy też wszystko było wyreżyserowane. Pewne jest jednak to, że Człowiek Warga w produkcję odcinka włożył dużo pracy.

Najważniejszym pytaniem jest aktualnie, czy znajdą się chętni na wzięcie udziału w tak ryzykownym wizerunkowo przedsięwzięciu? Wywiady Z Dupy, które były dość kontrowersyjne i cieszyły się dużą popularnością na kanale Maćka, niestety nie były kontynuowane, ze względu na brak większego zainteresowania ze strony gości. Niemniej jednak życzymy Maćkowi powodzenia!

 

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.