Człowiek Warga świętuje kolejne urodziny kanału

Człowiek Warga świętuje kolejne urodziny kanału

Dokładnie 7 lat minęło od publikacji pierwszego materiału na kanale "Z Dvpy". Maciej Dąbrowski postanowił z tej okazji przygotować dosyć nostalgiczny materiał.


Człowiek Warga publikuje regularnie filmy już od siedmiu lat. Dokładnie 29 listopada 2013 roku ukazał się pierwszy odcinek kultowej już serii "Z DUPY", która zainicjowała karierę twórcy na platformie YouTube.

Od tamtego czasu zmienił się nie tylko sam Maciej Dąbrowski, ale także sposób podejścia do nagrywania. Nie wierzycie? Przypomnijmy sobie więc wszyscy debiutancki materiał influencera:Na przestrzeni tego czasu na kanale "Z Dvpy" (posiadającego 1,49 milionów subskrypcji) pojawiły się 583 filmy, które zostały wyświetlone około 359 milionów razy. Największą popularnością cieszy się materiał z serii "ZDUPPING" poświęcony EURO 2016. Obejrzało go przeszło 5 milionów osób.Maciek postanowił uczcić rocznicę w dosyć nostalgiczny sposób. Opublikował bowiem materiał, gdzie przegląda swoje stare filmy, miniaturki oraz memy przygotowane przez społeczność.Ze strony całej redakcji gratulujemy Człowiekowi Wardze dotychczasowych sukcesów i życzymy kolejnych siedmiu (i więcej) lat aktywnej działalności w sieci!

 

Oglądacie "Z Dvpy"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.